Maandprogramma Academy

Op deze pagina staat het maandprogramma van de FCE Randstad Academy.

Laatste wijziging: 10-3-2020

Maandag 2 maart (week 10)

O12: 17:30 zaal
O13: 17:30 zaal
O14: –
O15: –
O17: 16:00 Tivoli
O19: 16:00 Jan Louwers Stadion
O21: Jong Emmen 14:00 Jan Louwers Stadion

Dinsdag 3 maart

O12: 17:15 Jan Louwers Stadion
O13: Borussia MG – O13 (7vs7) 18:30
O14: 8:30 + 16:00 Tivoli
O15: 8:30 + 16:00 Tivoli
O17: 16:00 Jan Louwers Stadion
O19: 13:30 Jan Louwers Stadion
O21: 10:00 Tivoli

Woensdag 4 maart

O12: JVOZ 16:00 Brabantia (vriendschappelijk)
O13: Vrij
O14: St. Truiden 16:00 Brabantia
O15: 18:30 Zaal
O16: Waasland-Beveren 18:00 Jan Louwers Stadion
O19: 16:00 Tivoli

Donderdag 5 maart

O12: 17:15 Jan Louwers Stadion
O13: 16:00 Tivoli
O14: 8:30 + 16:00 Tivoli
O15: 8:30 + 16:00 Tivoli
O17: 16:00 Jan Louwers Stadion
O19: 13:30 + 16:00 Jan Louwers Stadion
O21: 10:00 + 14:00 Tivoli

Vrijdag 6 maart

O17: CFM – O17 21:30 (competitie)
FCE-TOP 20:00

Zaterdag 7 maart

O12 – SBC 11:45 AV (Competitie)
O13 – Venray 12:45 Jan Louwers Stadion (Competitie)
O14: Vrij
Achilles – O15 12:45 (Competitie)
O17 – OJC 15:00 Jan Louwers Stadion (Competitie)
Gemert – O19 15:30 (Competitie)

Zondag 8 maart

ZSW – O13-1 9:30
Lake Valley – O13-2 9:30
SenC – O13-3 11:00
ZSW – O15-1 10:30
Lake Valley – O15-2 10:30
ZVS – O15-3 9:30
O21: 10:00 Jan Louwers Stadion

Maandag 9 maart (week 11)

O12: 17:30 Zaal
O13: 17:30 Zaal Stedelijk College
O17: 16:00 Jan Louwers Stadion
O19: KB Academy 18:00 Jan Louwers Stadion (vriendschappelijk)
Fortuna Sittard – O21 14:00 (Competitie)

Dinsdag 10 maart

O12: 17:15 Jan Louwers Stadion
O13: 16:00 Tivoli
O14/15 8:30 Jan Louwers Stadion
Roda JC – O14 18:45 (vriendschappelijk)
O15 – Lommel 19:00 Jan Louwers Stadion (vriendschappelijk)
O17: 16:00 Jan Louwers Stadion
O19: 13:30 Jan Louwers Stadion
O21: 10:00 Tivoli

Woensdag 11 maart

O12: 17:00 Jan Louwers Stadion
O13: 17:00 Jan Louwers Stadion
O14: 18:30 Zaal
O15: 18:30 Zaal
O17 – Eteha 20:15 (Competitie)
O19: 16:00 Tivoli

Donderdag 12 maart

O12: 17:15 Jan Louwers Stadion
O13: 16:00 Tivoli
O14: 8:30 + 16:00 Tivoli
O15: 8:30 + 16:00 Tivoli
O17: 16:00 Jan Louwers Stadion
O19: 13:30 + 16:00 Jan Louwers Stadion
O21: 10:00 + 14:00 Tivoli

Vrijdag 13 maart

O17: 17:30 Zaal
O21: 10:00 + 14:00 Jan Louwers Stadion
MVV – FCE 20:00

Zaterdag 14 maart

Bekkerveld – O12 11:50 (Competitie)
O13 – Unitas 11:15 AV (Competitie)
NAC – O14 12:00 (Competitie)
O15 – Wittenhorst 12:45 Jan Louwers Stadion (Competitie)
Maassluis – O17 15:15 (Competitie)
O19 – Wittenhorst 15:00 Jan Louwers Stadion (Competitie)

Zondag 15 maart

ZSV – O13-1 9:30
O13-2 – ZSW 10:00
O-13-3 – Lake Valley 10:00
ZSV – O15-1 10:30
O15-2 – ZSW 11:00
O15-3 – Lake Valley 11:00
O21: 10:00 Jan Louwers Stadion

Maandag 16 maart (week 12)

O12: 17:30 Zaal
O13: 17:30 Zaal
O17: 16:00 Tivoli
O19: 16:00 Tivoli
Jong PSV – GA Eagles 20:00 Jan Louwers Stadion

Dinsdag 17 maart

O12: 17:15 Jan Louwers Stadion
O13-1 – VOAB 19:00 Jan Louwers Stadion (Beker)
O14: 8:30 + 16:00 Tivoli
O15: 8:30 + 16:00 Tivoli
O17: 16:00 Jan Louwers Stadion
O19: 13:30 Jan Louwers Stadion
O21: 10:00 Tivoli

Woensdag 18 maart

O12 – Lommel 19:00 Jan Louwers Stadion (vriendschappelijk)
O13: 17:00 Jan Louwers Stadion
O14: 18:30 Zaal
O15: 18:30 Zaal
O17: 20:00 Zaal
O19: 16:00 Tivoli

Donderdag 19 maart

O12: 17:15 Jan Louwers Stadion
O13: 16:00 Tivoli
O14: 8:30 + 16:00 Tivoli
O15: 8:30 + 16:00 Tivoli
O17: 16:00 Jan Louwers Stadion
O19: 13:30 + 16:00 Jan Louwers Stadion
O21: 10:00 + 14:00 Tivoli

Vrijdag 20 maart

Braakhuizen – O17 20:00 (Competitie)
O21: 10:00 + 14:00 Tivoli
FCE – Jong Ajax 20:00

Zaterdag 21 maart

O12 Oefen/vrij
O13 – Buitenveldert 13:00 AV (vriendschappelijk)
O14 – Sparta 12:45 Jan Louwers Stadion (Competitie)
O15 – Vrij/teamuitje
O17 Drieluik Cambuur/Fortuna AV 11:00
O19 Oefen

Zondag 22 maart

O13-1 – O13-2 10:00
ZWS – O13-3 9:30
O15-1 – O15-2 11:00
ZSW – O15-3 10:30
O21: 10:00 Jan Louwers Stadion

Maandag 23 maart (week 13)

O12: 17:30 Zaal
O13: 17:30 Zaal
O17: 16:00 Tivoli
O19: 16:00 Jan Louwers Stadion
O21 – Cambuur 18:30 Jan Louwers Stadion (Competitie)

Dinsdag 24 maart

O12: 17:15 Jan Louwers Stadion
O13: 16:00 Tivoli
O14: 8:30 + 16:00 Tivoli
O15: 8:30 Tivoli
O15 – BuitenB. 19:30 Jan Louwers Stadion (vriendschappelijk)
O17: 16:00 Jan Louwers Stadion
O19: 13:30 Jan Louwers Stadion
O21: 10:00 Tivoli

Woensdag 25 maart

O12: 17:00 Jan Louwers Stadion
O13: 17:00 Jan Louwers Stadion
O14: 18:30 Zaal
O15: 18:30 Zaal
O17 – Unitas 20:15 (Competitie)
O19 – SVM 19:30 Jan Louwers Stadion (vriendschappelijk)

Donderdag 26 maart

O12: 17:15 Jan Louwers Stadion
O13: 16:00 Tivoli
O14: 8:30 + 16:00 Tivoli
O15: 8:30 + 16:00 Tivoli
O17: 16:00 Jan Louwers Stadion
O19: 13:30 + 16:00 Jan Louwers Stadion
O21: 10:00 + 16:00 Tivoli

Vrijdag 27 maart

O17: 17:30 Zaal
O21: 10:00 + 14:00 Tivoli

Zaterdag 28 maart

O12 – Wittenhorst 11:15 AV (Competitie)
Fortuna – O13 12:00 (Competitie)
O14 – Helmond Sport 11:00 Jan Louwers Stadion (Competitie)
O15 – JVC 13:00 Jan Louwers Stadion (Competitie)
JVOZ – O17 11:15 (Competitie)
O19 – RKDVC 15:15 Jan Louwers Stadion (Competitie)
Cambuur – FCE 18:30

Zondag 29 maart

O13-1 – SSA 10:00
ZVS – O15-1 11:30 (Beker)
ZVS – O15-2 10:30
O21: 10:00 Jan Louwers Stadion

Maandag 30 maart (week 14)

O12: 17:30 Zaal
O13: 17:30 Zaal
O17: 16:00 Tivoli
O19: 16:00 Jan Louwers Stadion
O21 – AA Gent 18:30 Jan Louwers Stadion (vriendschappelijk)

Dinsdag 31 maart

O12: 17:15 Jan Louwers Stadion
O13: 16:00 Tivoli
O14: 8:30 + 16:00 Tivoli
O15: 8:30 + 16:00 Tivoli
O17: 16:00 Jan Louwers Stadion
O19 – UNA 19:00 Jan Louwers Stadion (vriendschappelijk)
O21: 10:00 Tivoli